محل برگزاری کنفرانس

محل برگزاری کنفرانس

پنجمین کنفرانس بین المللی  مدیریت، اقتصادو علوم انسانی در شهر استانبول ترکیه درIstanbul Sabahattin ZaimUniversity   برگزارخواهد شد.

تاسیس

زمین کنونی دانشگاه، که بعدها بنیاد نشر دانش در آن پایه گذاری گردید، در اصل متعلق به بنیادعلمی سلطان بایزید دوم بوده است. شایان ذکر است که این بنیاد دربرگیرنده طیف گسترده ای از نهادهای آموزشی مهم در دوران نوین گرایی امپراتوری عثمانی بوده است. دانشگاه صباح الدین زعیم استانبول به عنوان یک دانشگاه خیریه توسط بنیاد نشر دانش و براساس قانون آموزش عالی (به شماره 2547) تاسیس گردید. در واقع، محمد عاکف در همین دانشگاه تحصیل کرد و بعدها در کسوت استاد در این دانشگاه مشغول به فعالیت گردید. امروزه،سالن غذاخوری مورد استقاده محمد عاکف و همراهانش به راهرو اصلی دانشگاه صباح الدین زعیم استانبول تبدیل شده است. درب داخلی این راهرو مزین به ابیات سرود ملی ترکیه ویک نقاشی پیکره از عاکف است. موزه کشاورزی محمد عاکف در همین پردیس واقع شده است ویادآور شاعران بزرگ ما می باشد.

تاریخچه

اولین نهاد آموزش کشاورزی در طول حیات دولت عثمانی با تاسیس مدرسه زراعت شاهانه در سال 1848 در منطقه یاشیلکوی آغاز به کار کرد. با این حال، دو سال بعد این مدرسه (به دلایل گوناگون)تعطیل شد.

در سال 1867،صدور یک فرمان رسمی حکومتی مبنی بر الزام ایجاد یک مدرسه و مزرعه کشاوری در مرکزهمه شهرها باعث تسریع در این فرآیند گردید. با این حال، هیچگونه اقدام عملی و قابل توجهی  تا سال 1884 انجام نپذیرفت. طبق بخشنامه اجرایی صادره در سال 1884، روند بازگشایی مدارس کشاورزی تسریع یافت. درخلال این سالها، سازمان کشاورزی عمومی به عنوان زیرمجموعه سازمان بازرسی تجاری تاسیس گردید. مدیر این سازمان نیز آقای آگوپ آمایسان بود که از موسسه آموزش عالی کشاورزی گرینیون فرانسه فارغ التحصیل شده بود.

هدف ما

آموزش و تعلیم رهبران برجسته که ارزش های تمدن ما را ارج بنهند، به تولید دانش مبادرت ورزند، در مسیرتعالی بشریت فعالیت نمایند و آینده ای بهتر را رقم بزنند.

رویکرد ما

تبدیل شدن به یکی از هفت دانشگاه برتر پژوهشی در کشور ترکیه با تکیه بر زیرساخت های علمی و فیزیکی برجسته، فارغ التحصیلان باوقار و مقالات و کتاب های چاپ شده به عنوان منابع اصلی ومرجع

ارزش های مدنظر ما

تعالی علمی

اصالت

توسعه پایدار

برتری

ابتکار ونوآوری

رویکردهای انسان مدارانه و دانشجومدارانه

خودبیانگری

آزادی

وفاداری به ارزش های بنیادین

احترام به تفکرات دیگران و تحمل پذیری

ارزش آفرینی برای جامعه خود و بشریت


تاریخ های مهم

ورود به سیستم

کاربر گرامی، در صورتی که ثبت نام نکرده اید روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید.
شایان ذکر است جهت ارسال مقاله و استفاده از کلیه امکانات سایت ثبت نام ضروری می باشد.


ثبت نام

ثبت نام اولیه در سیستم برای همگان رایگان می باشد

پوستر کنفرانس

امکان نمایه و چاپ مقالات در:

  • پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت ،اقتصاد و علوم انسانی
  • پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت ،اقتصاد و علوم انسانی
  • پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت ،اقتصاد و علوم انسانی
  • پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت ،اقتصاد و علوم انسانی
  • پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت ،اقتصاد و علوم انسانی

اخبار نمایه سازی

Conference.ac